Suché uhličité koupele

Jedna z nejpříjemnějších a nejpoužívanějších lázeňských procedur BIOTHERIK – neboli suchá koupel ve vaku s oxidem uhličitým.

Jde o podpůrnou kůru, která řeší příčiny, nikoliv příznaky komplikací. Působí komplexně na celý organismus. Stimuluje samoléčebné schopnosti těla.

KŮRA JE VHODNÁ PRO KAŽDÝ VĚK, PRO ZDRAVÉ, NEMOCNÉ, PRO TĚHOTNÉ ŽENY, PRO DĚTI.

BIOTHERIK lze tak využít mj. ke snižování nadváhy a odstranění celulitidy, omlazení pokožky, při poruchách prokrvení končetin (studené ruce, nohy), zmírňuje potíže klimakteria, při onemocnění srdce a cév, křečových žílách, otocích, dýchacích potížích, psoriáze (lupénce), hypertenzi, potížích s klouby, sexuálních dysfunkcích, stresu, migréně, nespavosti, psychické zátěži, depresích a celkové vyčerpanosti, svalových křečích, ztuhlých a bolavých zádech a podobně. Procedura zlepšuje mozkové funkce, paměť a pozornost.
Pro sportovce představuje výbornou metodu účinného zvýšení výkonu i rychlejší regenerace po něm.

Při aplikaci ležíte (kromě hlavy) ve speciálním vaku naplněném oxidem uhličitým po dobu přibližně 30 minut. Již samotná procedura je příjemná, dostavuje se euforický pocit, tendence ke spánku, pocit příjemného tepla, hloubkové prohřátí a prokrvení kůže, mírné pocení, případně jemné mravenčení. Mezitím dochází uvnitř těla k rozšíření všech cév, které má za následek celé spektrum fyzicky i psychicky pozitivních reakcí.

Kysličník uhličitý rozšiřuje cévy a podporuje vyšší vstřebávání kyslíku. Uhličitá koupel zvyšuje prokrvení v povrchových vrstvách pokožky i hlouběji v organismu. Zajišťuje přísun živin a kyslíku do všech tělesných tkání, zejména pak k nervovým buňkám a do mozku.
Aktivuje lymfatický systém a ovlivňuje odvádění škodlivých látek z organismu krevním oběhem i lymfatickými cévami.
Odstraňuje soli, tuky a toxiny z problematických partií pokožky, působí protizánětlivě, má hojivé, analgetické a vitalizační účinky.
SUCHÁ UHLIČITÁ KOUPEL je velmi příjemná a naprosto bezpečná procedura

SUCHÁ UHLIČITÁ KOUPEL je vhodná pro ženy i muže každého věku, pro děti i pro dospělé. Zejména pak je vhodná pro starší lidi, kteří mohou posílit svůj organismus bez jakéhokoli rizika.

SUCHÁ UHLIČITÁ KOUPEL je vědecky podložená rehabilitační, regenerační, rekondiční a relaxační procedura, která je k dispozici všem, jimž záleží na jejich zdraví.

Trvání procedury: 60 min. (z toho 30min. ve vaku a následně 30 min. relaxace na lehátku)

Cena: 300 Kč