Relaxační pobyty

Důležité oznámení:

Od ledna přebírá Regenerační centrum IRIS nový majitel. Na leden je plánovaná menší rekonstrukce a zároveň se bude měnit koncepce nabídky služeb a pobytové balíčky. Z tohoto důvodu rezervace na pobyty na 2022 zatím neděláme a ani neprodáváme dárkové poukazy na pobyty na příští rok.

 

Na kterýkoli pobyt můžeme vystavit krásný dárkový poukaz a zaslat ho poštou :o)

Poděbrady  jsou lázeňským městem ležícím v Polabské nížině uprostřed přívětivé přírody na obou březích Labe, pouhých 50 km od Prahy a Hradce Králové. K procházkám láká lázeňský park, kolonáda, nábřeží lemované krásnou přírodou.

Pozornosti návštěvníků určitě neujde jezdecký pomník krále Jiřího od sochaře Bohuslava Schnircha. Dominantou města je ovšem zámek. Jeho předchůdce, raně gotický vodní hrad, zde stával už ve 13.století. Dnes každého vítá vstupní brána ze 16. století s erbem císařské orlice a znaky českého a uherského království. Na druhém zámeckém nádvoří je přístupný Památník krále Jiřího s mnoha historickými zajímavostmi a lapidáriem v hradním sklepení. Svůj půvab má Havířský kostelík, který zájemci naleznou při cestě k poděbradské jízdárně.

Objevy minerálních uhličitých pramenů daly podnět k založení lázní, známé u nás i v zahraničí svou specializací na léčbu srdečních a cévních onemocnění. V téměř stoleté tradici dnes pokračují Lázně Poděbrady a.s. Ze třicátých let minulého století pochází známý a stále platný slogan „Na srdce jsou Poděbrady“ a nejen to.

Chcete-li vykonat něco pro své zdraví, pohodu a krásu, zbavte se stresu, přijeďte do Poděbrad.

Kontakty pro objednání pobytu:

email: info@rc-iris.cz  (do emailu uveďte prosím druh pobytu, počet osob, ideální termín a náhradní termín)

tel.: 604 815 256 (recepce)

Naše relaxační balíčky (cena na 1 osobu):

FIT víkend– ekonomický

Tento základní pobyt je určen pro všechny, kteří si chtějí užít poklidu lázeňského městečka a dopřát svému tělu trochu rozmazlování. 

Cena zahrnuje ubytování, celkovou aromamasáž, masáž zad a šíje nebo mikromasáž očního okolí. Další služby je možno přiobjednat.

Víkend (2 noci) – cena na 1 osobu

včetně ubytování v apartmánech Rafael I 1750,- Kč*

vč.ubytování v Apartmánu IRIS se snídaní 2410,- 1650,-Kč**

včetně ubytování v pensionu A.Málka  se snídaní 2150,- Kč**

FIJI víkend – plný péče

Tento exotický pobyt je určen pro všechny, kteří si chtějí vychutnat blahodárné účinky ostrovní regenerace a bez stresu načerpat nové síly. 

Cena zahrnuje ubytování, hydratační tělový zábal Cukrový vánek, Fiji kosmetické ošetření, exotický regenerační zábal rukou a nohou. Další služby je možno přiobjednat.

Víkend (2 noci) – cena na 1 osobu

včetně ubytování v amartmánech Rafael I 3750,- Kč*

vč.ubytování v Apartmánu IRIS se snídaní 4410,- 3650,- Kč**

včetně ubytování v pensionu A.Málka se snídaní 4150,- Kč**

LUXUSNÍ víkend – exkluzivní

Tento rozmazlovací pobyt je určen pro ty, kteří chtějí vyzkoušet luxusní přírodní bylinkovou péči o tělo i duši. Biokosmetika Dr. Hauschka zajistí okamžité zlepšení stavu pleti, intenzivní regeneraci a i ta nejcitlivější a nejproblematičtější pleť se po ošetření rozjasní. Naše růžové a vanilkové masáže pomáhají zharmonizovat rovnováhu těla i ducha, dopřejí tělu vydatné uvolnění a smyslům neopakovatelné aromatické potěšení. Pobyt je doplně o luxusní zlatý zábal, po němž bude Vaše pleť doslova zářit, rozmazlující čokoládovou koupel se sladkým mlsáním čokoládového fondue a nezbytné služby kadeřníka.

Cena zahrnuje ubytování, kosmetické ošetření Dr. Hauschka, růžovou nebo vanilkovou masáž 60min., zlatý zábal, čokoládovou koupel a služby kadeřníka (mytí + foukání). Další služby je možno přiobjednat (doporučujeme exkluzivní proceduru Ceremony of Gold – viz nabídka luxusních procedur v levém menu).

Alternativa pro pány: můžeme nabídnout výměnu služeb za např.  pivní koupel, chmelovou nebo havajskou masáž, masáž chodidel, bahenní zábal apod.

Doporučujeme spojit s exkluzivním výletem do Chateau Kotěra (viz nabídka dole na této stránce) nebo večeří ve vyhlášené restauraci Lovas a Lovas (večeře pro 2osoby – již od 500 Kč)

Víkend (2 noci) – cena na 1 osobu

včetně ubytování v apartmánech Rafael I 5650,- Kč*

vč.ubytování v Apartmánu IRIS se snídaní 6310,-5550,- Kč**

včetně ubytování v pensionu A.Málka se snídaní 6050,- Kč**

GURMÁNSKÝ víkend s pivní koupelí – pohodový

 Tento mimořádný pobyt je určen gurmány, kteří si chtějí dopřát dobré jídlo a pořádný relax. 

Cena zahrnuje ubytování, bohatou večeři ve vyhlášené restauraci Lovas a Lovas (výběr z menu) včetně nápojů, Postřižinskou pivní koupel s neomezenou konzumací piva, relaxační masáž šíje a pro dobré zažívání chmelovou masáž celého těla 60 min. Další služby je možno přiobjednat. Pro dámy lze koupel nahradit čokoládovou nebo kokosovou koupelí se sladkým občerstvením.

Víkend (2 noci) – cena na 1 osobu

včetně ubytování v apartmánech Rafael I 3850,- Kč*

vč.ubytování v Apartmánu IRIS se snídaní 4510,-3750,- Kč** 

včetně ubytování v pensionu A.Málka se snídaní 4250,- Kč**

Doporučujeme spojit s exkluzivním gurmánským výletem do Chateau Kotěra (viz nabídka dole na této stránce)

RELAX víkend – oblíbený

Tento klasický velice oblíbený pobyt je určen pro všechny, kteří si chtějí odpočinout, bez stresu načerpat nové síly a nechat se ošetřit doslova od hlavy k patě. 

Cena zahrnuje ubytování, základní kosmetické ošetření, masáž zad a nohou horkými kameny, manikúru, pedikúru,  kadeřnické služby (mytí + foukání) a celkovou aromamasáž.  Další služby je možno přiobjednat.

Víkend (2 noci) – cena na 1 osobu

včetně ubytování v apartmánech Rafael I 3380,- Kč*

vč.ubytování v Apartmánu IRIS se snídaní 4030,- 3280,- Kč**

včetně ubytování v pensionu A.Málka se snídaní 3780,- Kč**

Akční lázeňský balíček – žádaný (pro 2 osoby)

Na četné žádosti zákazníků zařazujeme zvýhodněný balíček procedur, který se těší velké popularitě. 

Cena zahrnuje (pro 2 osoby):

1x pivní nebo čokoládovou koupel pro 2 osoby v 1 kádi

15min. masáž šíje během koupele

suchou uhličitou koupel (nebo oxygenoterapii) pro 2 osoby

15min. masáž chodidel se zábalem

60min. celotělovou masáž pro 2 osoby (na výběr: chmelová, růžová nebo vanilková)

dárek v podobě pivní kosmetiky nebo belgické čokolády

Další služby a ubytování je možno přiobjednat.

akční cena (bez ubytování): 3430 Kč 

cena včetně ubytování (2 noci pro 2 osoby se snídaní):

vč.ubytování v Apartmánu IRIS se snídaní 6630,- 5430,- Kč**

vč.ubytování v Apartmánu Rafael se snídaní 5430,- Kč**

včetně ubytování v pensionu A.Málka se snídaní 6430,- Kč**

** pozn. příplatek za jednolůžkový pokoj dle typu penzionu (zpravidla cca 200-350 Kč na noc) – na dotaz!!

! ceny nezahrnují lázeňský poplatek vybíraný přímo v penzionu (cca 21 Kč na osobu za noc) !!!

! ceny nezahrnují poplatek za parkování (0 až 100Kč na den, dle typu penzionu) !!!

víkend NA PŘÁNÍ

Sestavte si víkend snů. Napiště nám, jaké procedury byste rádi absolvovali a jaká je Vaše celková finanční představa. Naplánujeme Vám víkend na přání. Vybírat můžete z celého sortimentu našich služeb.

rezervační podmínky pro všechny pobyty:

rezervační záloha: 1000 Kč na osobu

storno pobytu: minimálně 5 dní před rezervovaným termínem nástupu (po tomto termínu se rezervační záloha stává nevratnou, ale je možné domluvit změnu termínu z důvodu nemoci apod.)

Kontakty pro objednání pobytu:

email: info@rc-iris.cz  (do emailu uveďte prosím druh pobytu, počet osob, ideální termín a náhradní termín)

tel.: 604 815 256 (recepce)

informace o doporučených penzionech:

Apartmány Iris (www) – pohodlné, s kuchyňkou, přímo na kolonádě DOPORUČUJEME

Apartmány Iris se nacházejí ve stejné budově jako regenerační centrum Iris. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a vybavený kuchyňský kout s ledničkou, sporákem a mikrovlnnou troubou, TV. Koupelna je se sprchou a wc. Apartmány jsou nekuřácké. Ke každému apartmánu náleží parkovací místo v uzamčeném dvoře.

Penzion Villa A. Málka (www.vilaamalka.cz) – luxusní

Špičkový luxusní penzion v centru města, dobře známý především díky nadstandardním službám a přeochotnému personálu. V penzionu je hezká restaurace s možností dokoupení plné penze. Od Regeneračního centra Iris vzdálen cca 4 min. chůze.

Apartmány Rafael I ( www.ubytovani-podebrady.com ) – příjemný, na kolonádě

Apartmány se nacházejí v přízemí prvorepublikového domu přímo v centru lázeňské kolonády, u velké fontány. Pěkné čisté prostorné pokoje, klidné prostředí. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, lednici, TV, SAT a wifi.  Snídaně jsou zajištěny v Pekařství/kavárě Martínek naproti přes kolonádu. Kolonáda je pěší zónou, parkování je možné v bílé zóně ve vedlejší ulici, penzion nemá vlastní parkoviště.

Jak vybrat penzion?

Pokud hledáte přepych a maximální ochotu, vyberte ubytování v penzionu A.Málka, přes park slabých 5 min. chůze od nás. Pokud chcete být ubytováni ve stejném domě, kde probíhají i procedury, zvolte ubytování v Apartmánech Iris. Apartmány Iris mají navíc i vlastní kuchyňku, což oceníte zejména u delších pobytů.

Na kterýkoli pobyt můžeme vystavit krásný dárkový poukaz a zaslat ho poštou :o)

DOPORUČUJEME:

 

Plavba na výletní lodi Král Jiří www.kraljiri.cz

Tato vyjížďka patří mezi tradiční a oblíbené poděbradské atrakce. Loď kotví u mostu pod zámkem. Na lodi můžete poobědvat nebo si dát třeba jen kávu a malý zákusek. Plavba je hodinová (okružní) směr Nymburk a zpět nebo Cidlina a zpět. Zejména ze soutoku s Cidlinou je nádherná procházka podél Labe zpět do Poděbrad. Pro skupiny od 10 osob je možno domluvit individuální plavbu s večeří na lodi, jinou trasu apod.

plavební řád:

září – duben

ST, SO, NE: plavba vždy od 14:00 a 15:30

květen – srpen

PO – PÁ: plavba vždy od 11:00, 12:30, 14:00, 15:30, 17:00

rezervace předem není nutná (ale rezervujte si plavbu v připadě větší skupiny – tel. na nevrlého kapitána: 603 886 582  ;o)

jízdné – hodinová plavba (jednosměrná jízda stojí zhruba polovic)

dospělí 220 Kč

důchodci 160 Kč

děti 110 Kč

Svezení výhlídkovým vláčkem 

Trasa vláčku vede nádherným prostředím města Poděbrady podél řeky Labe.Celá projížďka trvá zhruba jednu hodinu. Kapacita vláčku je 36 osob.
Vláček jezdí každou celou hodinu od zdymadla. Bližší informace na  www.vyhlidkovy-vlacek.cz 

typ na exkluzivní výlet:

Gurmánský zážitek v Chateau Kotěra

Jako jediní Vám v Poděbradech můžeme nabídnout tento mimořádný výlet, který je především vhodný pro významné příležitosti (jako např. žádost o ruku, výročí sňatku…)

Romantická večeře pro dva na zámku Chateau Kotěra (oceněný v Maurerově výběru). Nabídka zahrnuje 3 chodové menu včetně nápojů. Vynikající kuchyně, perfektní obsluha, krásné prostředí. Na výlet za tímto luxusním gurmánským zážitkem Vás zaveze náš šofér vozem Rolls Royce Silver Shadow.

 

Cena výletu:

pro 1 osobu 2800 Kč

pro 2 osoby 3500 Kč

pro 3 osoby 4200 Kč