Kosmetika

Certifikovaná přírodní kosmetika

Měníme značku kosmetiky. Katka Seňková nově pracuje s laserovou kosmetikou řady Tiomi.  Je to řada jemných přípravků bez parabenů, vhodná i pro citlivou pleť. 

 
klasické kosmetické ošetření (Tiomi)       600 Kč

klasické kosmetické ošetření Plus (Tiomi Plus)        650 Kč

 ceně ošetření je vždy masáž obličeje a dekoltu. Barvení řas i obočí je zahrnuto v ošetření Tiomi Plus.

Ošetření metodou Dr. Hauschka

Klasické kosmetické ošetření Dr.Hauschka začíná voňavou koupelí nohou. Stres dne se uvolní v teple a laskavé péči rozpouštějící starosti.

Ruce kosmetičky se Vás citlivě dotýkají rytmicky odlehčenými plynoucími pohyby. Skutečným srdcem této péče je lymfatická stimulace, prováděná pomocí jemných tahů štětců a dlaní. Povzbuzuje tak procesy proudění lymfy ve tkáních a tím stimuluje regeneraci a ozdravné procesy těla. Odbourávají se nahromaděné škodlivé látky, pomáhají se vylučovat, a tím se posiluje imunitní systém.

Nedílnou součástí tohoto ošetření je čištění a intenzivní péče o pleť za použití přírodních kosmetických přípravků Dr.Hauschka a detailní poradenství, a to pro ženy i pro muže, jak o sebe pečovat.

Klasické ošetření Dr.Hauschka vede k hlubokému uvolnění a zanechává pocit lehkosti a vnitřní rovnováhy. Pokožka bude opět zářit zdravím a krásou.

Základní ošetření Dr. Hauschka 1,5 hod. 950 Kč

Základní ošetření metodou Dr. Hauschka zahrnuje klasické kosmetické ošetření obličeje a dekoltu. Procedura zahrnuje: úprava obočí, barvení řas a obočí (dle přání zákaznice), čištění pleti, speciální pleťová kůra, lymfatická stimulace, maska, masáž dekoltu, uvolnění šíje, make-up, poradenství.

Klasické ošetření Dr. Hauschka 2 hod. 1250 Kč

Klasické ošetření metodou Dr. Hauschka je nadstandardní péčí, skládá se ze základního ošetření a páče o nohy a ruce. Procedura zahrnuje: lázeň nohou, masáž dolních a horních končetin, úprava obočí, barvení řas a obočí (dle přání zákaznice), uvolnění šíje, čistící maska, čištění obličeje, lymfatická stimulace, pleťová kůra, maska, masáž dekoltu, make-up, poradenství.

Intenzivní ošetření Dr. Hauschka 2,5 hod. 1550 Kč

Intenzivní ošetření metodou Dr. Hauschka zahrnuje klasické ošetření navíc s reflexní masáží lymfatických stimulačních bodů na chodidlech. Procedura zahrnuje: lázeň nohou, masáž dolních a horních končetin, reflexní lymfodrenáž chodidel, úprava obočí, barvení řas a obočí (dle přání zákaznice), uvolnění šíje, čistící maska, čištění obličeje, lymfatická stimulace, pleťová kůra, maska, masáž dekoltu, make-up, poradenství.

Zkrácené ošetření Dr. Hauschka 1 hod. 650 Kč

Zkrácené ošetření metodou Dr. Hauschka zahrnuje klasické kosmetické ošetření obličeje a dekoltu a je určeno pro ty zákaznice, které si delší ošetření z časových či jiných důvodů nemohou dovolit. Procedura zahrnuje: úprava obočí, barvení řas a obočí (dle přání zákaznice), čištění pleti, speciální pleťová kůra, lymfatická stimulace, maska, denní krém, pudr.

Depilace přírodním voskem

 

Její původ spadá do arabských zemí, kde mají s jejím používáním pradávné zkušenosti.

Ceny depilace
– nohy celé         350 Kč
– lýtka                215 Kč
– ruce                 150 Kč
– horní ret             30 Kč 

Laserové ošetření pleti biostimulačním laserem

vhodné zejména při.:

 • Akné
 • Alopecie
 • Ekzém
 • Opar
 • Vrásky, ochablá pleť
 • Zklidnění pleti po depilaci
 • Hojení nehtových lůžek
 • Regenerace pleti po permanentním make-upu
 • Jizvičky po akné
 • Jizvy strie
 • Poruchy pigmentace
 • Kuperóza

Cena:

1 ošetření – 150Kč

6 ošetření – 750Kč (5 +1 zdarma)

11 ošetření – 1350Kč (10 +1 zdarma)

Délka ošetření dle konkrétního problému pleti.

Pozn. toto laserové ošetření je kosmetické, hojivé, tzn. nelze ho využít pro odstranění mateřských znamének, hlubokých jizev či depilaci.

DOPORUČUJEME:

Lékařské laserové zákroky jako odstranění žilek, pih, znamének, hlubokých jizev apod. bohužel u nás v salonu neprovádíme. Můžete se v tomto směru s důvěrou obrátit na vynikající zdravotnické zařízení MUDr. Moskalykové, kontakt:

Praha 10, Nové náměstí 1440/2a

tel.: 224 942 757, 606 035 141

reference: http://cled.cz/